Czy każdy może być masowany?

Nie, istnieje wiele przeciwwskazań do wykonania masażu. Przed zabiegiem przeprowadzamy dokładny wywiad z klientem, który ma celu ustalenie rodzaju masażu, a także wykluczeniu przeciwwskazań do niego.

 

 

 

 

 

Czy coś powinno się ze sobą zabrać?

Nie ma takiej potrzeby, jedyne o co prosimy to dobry humor :)  Na miejscu dostaną Państwo wszystkie potrzebne rzeczy, tzn. jednorazową bieliznę, klapki, szlafrok ręczniki.

 

Jak przygotować się do masażu/ zabiegu SPA?

Większość masaży wykonywanych jest w pozycji leżącej, zalecamy spożycie ostatniego posiłku conajmniej godzinę szybciej. Warto przed zabiegiem wziąć ciepły prysznic, aby zmyć z siebie pot i brud, w celu poprawy komfortu. Prysznicem także rozgrzejemy i rozluźnimy mięśnie, które będą bardziej podatne na działanie zabiegu. Z prysznica można skorzystać przed zabiegiem w Instytucie.

 

 

 

Najczęściej zadawane pytania

W naszej ofercie znajdują się masaże klasyczne, relaksacyjne, gorącymi kamieniami, aromaterapeutyczne, a także masaże bańką chińską.

Na okres wakacyjny jako nowość pojawią się u nas całe rytuały na ciało, które będą składały się z peelingu całego ciała, masażu całego ciała, a także maski na ciało.

W ofercie znajdą się rytuały pielęgnacyjne od firmy M'onduniq:

  • Luksusowy Rytauł Złoty Miód i Mleko.
  • Rytuał Słodkie Truskawkowe Love.
  • Rytuał Dotyk Arganowego Raju

 

 

 

 

 

Masaże & Zabiegi SPA

Jak długo trwa zabieg? Co jaki czas należy go powtarzać?

 

 

 

Czy depilacja woskiem boli?

Depilacja nie należy do najprzyjemniejszych zabiegów, jednak ból jest  pojęciem względnym i  każdy z nas odczuwa go inaczej :) Należy jednak pamiętać, że osoba, która przychodzi na zabieg pierwszy raz odczuje go mocniej, niż osoby, które wykonują tą usługę regularnie.

 

 

Czas zabiegu zależny jest od depilowanej okolicy.

Zabieg należy powtarzać,częstotliwość zależy to od rodzaju włosów klienta i jego predyspozycji jak i depilowanej okolicy. Zazwyczaj zabiegi odbywają się po kilku tygodniach.

Czy to prawda, że depilacja woskiem osłabia owłosienie?

Tak, to prawda. Usuwając owłosienie, możemy zaobserwować osłabienie włosów, które odrastają. W niektórych miejscach może dojść do ich całkowitego zaniku. Stosując depilację woskiem, usuwamy włoski przez usunięcie włosa ze skóry wraz z cebulką.

 

 

 

Najczęściej zadawane pytania

System depilacji Lycon to perfekcyjna gładkość, ekskluzywność oraz relaksujące działanie na zmysły.

Z systemem Lycon nie musisz się już martwić o podrażnioną czy zaczerwienioną skórę po zabiegu, nawet gdy wykonujesz depilację okolic wrażliwych, takich jak twarz, pachy czy bikini. Dlaczego? Ponieważ do produkcji wosków Lycon używa się najwyższej jakości naturalnych żywic oraz wosku pszczelego. Ich niska temperatura topnienia, elastyczność oraz wyjątkowa delikatność zapewniają odżywienie i pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej skóry. Unikalny sposób wykonywania zabiegu, szeroka gama uzupełniających go produktów oraz pobudzająca zmysły aromaterapia są istotnym dopełnieniem proponowanego przez nas systemu depilacji.

 

 

Depilacja

Dopigmentowanie to 2 wizyta, przypadająca po około 2 msc – ma na celu dopigmentowanie miejsc gdzie pigment przyjął się słabiej, kolor jest jaśniejszy niż oczekiwała klientka . Czasem nie ma potrzeby dopigmentowania.

 

 

 

Jak dobierany jest makijaż?

Makijaż permanentny brwi jest poprzedzany geometrią, z której wynika jaki rozmiar i kształt brwi, powinna mieć klientka. Na wizycie przed pigmentacją przeprowadzamy wizualizację oraz dobieramy kolor. Po akceptacji klientki przechodzimy do pigmentacji. Makijaż permanentny ust jest poprzedzony rysunkiem i omówieniem koloru.

Wizyta  trwa do 2,5h, na którą składa się wywiad z klientką, rysunek wstępny, pigmentacja.

Jak długo utrzymuje się makijaż permanentny? 

Od roku do 2 lat . Jednak po roku zaleca się wykonanie odświeżenia koloru. Koszt 350zł, cena obowiązuje do 14 msc. Po upływie 14 msc. Chcąc wykonać odświeżenie , cena liczona jest jak ‘’nowa usługa’’.

 

Od czego zależy czas utrzymywania się makijażu?

 Czas utrzymania się makijażu permanentnego jest zarówno zależny od skóry klientki jak i odpowiedniej pielęgnacji. O pielęgnacji jaka powinna być stosowana, klientka dowiaduje się w trakcie wizyty. Dostaje również krótki informator z zalecaniami pozabiegowymi oraz informacjami jak postępować z makijażem aby utrzymał się on na dłużej a także krem-bepanthen, który przyspiesza gojenie się makijażu i wpływa na komfort pozabiegowy

 

Najczęściej zadawane pytania

Makijaż permanentny

Jakie są przeciwwskazania do zabiegów?

W zależności od wykonywanego zabiegu, przeciwwskazania będą się troszkę od siebie różniły, główne bezwzględne przeciwwskazania do zabiegów to:

- choroby wirusowe, w tym opryszczka,

- choroby zakaźne, bakteryjne, pasożytnicze,

- rany, skaleczenia, otarcia na powierzchni skóry na której będzie wykonywany zabieg,

- stany zapalne i alergiczne skóry.

 

Jak należy przygotować się do wizyty?

Nie ma potrzeby przygotowywania się do wizyty. Podczas pierwszego spotkania w naszym Instytucie, przeprowadzamy szczegółowy wywiad z klientem, przedstawiamy propozycję zabiegów, rozmawiamy o tym jak powinna wyglądać pielęgnacja. Przed każdym zabiegiem Klient musi także wypełnić kartę dotyczą stanu zdrowia.

Najczęściej zadawane pytania

Posiadamy szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, szyi, dekoltu.

W skład oferty wchodzą zabiegi oczyszczające, dotleniające, napijające i inne.

W ofercie posiadamy zabiegi tj:

- peeling kawitacyjny, sonoforeza,

- oczyszczanie wodorowe, infuzja tlenowa,

- dermapen, mezoterapia igłowa,

- terapia EstGen, peelingi chemiczne.

Zabiegi pielęgnacyjne

Usługi

Zadzwoń: +48 796 366 505 lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ